Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan Blue Man Group


İsmini, ekibin bizzat yarattığı mavi karakterden alan ve sahne şovlarıyla tüm dünyada bir fenomene dönüşen Blue Man Group, Zorlu PSM ve BKM iş birliğiyle İstanbul’da olacak. Bugüne kadar 20'den fazla ülkede sahnelenen ve 35 milyondan fazla seyirciyle buluşan şov, 13 - 25 Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM’de sahnelenecek.

1991'den bu yana müzik, teknoloji ve komediyi bir araya getiren Blue Man Group, dünya turnesi ekibi ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gelişen teknolojilerle, yepyeni müziklerle ve taze hikayelerle donatılmış gösterilerin hiçbiri, bir diğerine benzemiyor ve farklı kültürlere hitap etmeyi başarıyor.


Grammy adaylığı bulunan Blue Man Group; sonuncusu “THREE” olmak üzere kendi adlarıyla yayınladıkları albümler, “Megastar World Tour” adlı parodi turneleri ve kendileri hakkında merak edilenleri eğlenceli bir şekilde paylaştıkları “Blue Man World” kitabıyla da büyük beğeni topluyor.

İzleyiciye, hayal gücünün sınırlarını zorlayan, eğlenceli bir görsel dünya sunan Blue Man Group, BKM iş birliğiyle 13 - 25 Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM Ana Tiyatro’da olacak... 
Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan Blue Man Group Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan Blue Man Group Reviewed by Artkolik on Ocak 16, 2018 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.