Karizmatik Liderlik- Karizmanın Formülü


Eğitmen: Alper Almelek
Ders Başlangıç Tarihi: 25 Ekim 2018
Süre: Tek Gün 
Saat: 19:00
Ücret: 295 TL (KDV Dahildir)
*Öğrenci belgesiyle gelenlere %20 öğrenci indirimi uygulanmaktadır.

Bilgi ve kayıt için egitim@artkolik.biz ve 0212 257 1000 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Amaç, her insanın yaratıcı olduğu algısından yola çıkarak, yaratıcılığın çarpıcı örnekleriyle başlayarak bir kişinin yaratıcılığın hazırlık süreçlerini işledikten sonra yaratıcının profilinin nasıl olmasını aktarmak ve yaratılanın değerini anlamaya çalışmakla yaratıcılığımızı sosyal ve iş yaşamımızda nasıl kullanabileceğimizi göstermektir.

Sunum Tekniği: Bilim dünyası tarafından kabul edilmiş psikolojik ağırlıklı deneylerden, çeşitli ilginç hikayelerden, hem kendisinden hem de çok bilinen müzik eserlerinin performanslarından ve bazı yerlerinde interaktif paylaşımlar ve hep beraber yapılacak iki kısa egzersizden oluşmaktadır.

Alper Almelek
University of Southern Maine ve Sonoma State University’de Siyasal Bilimler ve Müzik eğitimi (Opera Şarkıcılığı ve Piyano) görmüştür.Profesyonel iş hayatındaki başarılı yöneticilik deneyimlerinin yanı sıra eğitime önem vererek Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA okumuş ve Ocak 2016'da mezun olmuştur. Bu eğitimin bünyesinde Massachusetts Institute of Technology (MIT) Boston’da Girişimcilik ve Liderlik sertifika programına katılmıştır. 
Arkasından ise Said Business School, University of Oxford'da ‘Organisational Leadership’ branşında tezli ve 1 yıl yarı zamanlı Postgraduate Diploma programından 2017 Ekiminde Üstün Başarı (Distinction) ile mezun olmuştur. Tezini Türkiye'den seçtiği 10 Holding'in sahipleriyle yaptığı görüşmeler üstünden  'Aile şirketlerinde kuşaktan kuşağa görev değişimi' üzerine yapmıştır.
Bunun yanı sıra Sosyal Sorumluluk Projesi olarak kendi kurduğu arama motoru Almelek Kitap İndeksi’nin (www.kitapindeksi.com) içerik sağlayıcısıdır. 
Almelek, turizm üzerine 'Ağırlamanın Püf Noktaları' ve 'Istanbulite', iş mizahı üzerine de 'İş'te Kahkaha' kitaplarını kaleme almıştır.  
Almelek aynı zamanda bestecidir ve şarkıcıdır. 2015-2016-2017 döneminde bestelemiş olduğu William Shakespeare’in sonelerini, piyanist Oğuz Kasap aranjmanları ve icraası ile birlikte Shakespeare’in 400. Ölüm Yıldönümü sebebiyle sunmuşlardır. Almelek’in Klasik Türk Müziği, Klasik Batı Müziği, Tangolar, Marşlar, Rock, Müzikal tarzlarında besteleri vardır. 


Karizmatik Liderlik- Karizmanın Formülü Karizmatik Liderlik- Karizmanın  Formülü Reviewed by Sebla Tanık on Eylül 06, 2018 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.