Met Gala'yı Soyma Planı


Soygun filmleri denince ilk akla gelenlerden “Ocean's 11”ın Steven Soderbergh imzalı 2001 yılındaki yeniden yapımı, hızla popülerleşerek “Ocean's 12” ve “Ocean's 13” isimli filmlerle devam etmişti. Şimdi ise yönetmenliğini Gary Ross'un üstlendiği, tamamı kadınlardan oluşan ve ünlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Ocean's 8” yeni bir ekiple karşımıza çıkıyor ve amaçları, geleneksel Met Gala'da soygun yapmak.

İlk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan “Ocean's 8”, şimdiden 2018 yılının en çok beklenen filmleri arasına girdi. Filmin oyuncu kadrosunda ise Rihanna, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Helena Bonham Carter ve Awkwafina gibi yıldız isimler yer alıyor. Sandra Bullock ve Cate Blanchett'ın karakterleri, soygunu organize eden ekip liderleri. Mindy Kaling, mücevher uzmanını; Rihanna, bir hacker'ı; Helena Bonham Carter, moda sektöründeki bir çalışanı; Sarah Paulson, aile hayatından bunalmış bir ebeveyni ve Awkwafina da, bir dolandırıcıyı canlandırmakta. Bu ekibin amacı, Anne Hathaway'in canlandırdığı karakterin Met Gala'da taşıyacağı 150.000.000$ değerindeki kolyeyi çalmak.


22 Haziran 2018 tarihinde Türkiye sinemalarında gösterime girmesi beklenen “Ocean's 8”in fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz:


Met Gala'yı Soyma Planı Met Gala'yı Soyma Planı Reviewed by Artkolik on Aralık 21, 2017 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.